fbpx

FAQ - Časté otázky

1. Prečo sa môže prejaviť hnačka/zápcha? 

Na začiatku kúry Reg-Enor sa pôsobením žlče a enzýmov zrýchli peristaltika, (sťahovanie čreva bude 3 za minútu) preto sa stolica stane suchšou, pretože sťahovanie čriev ju z nej vylisuje a ak nekonzumujeme dostatok vlákniny, môže sa objaviť zápcha. Sú takí, ktorých funkcia žlče a enzýmov je slabá. Pôsobením Reg-Enoru a masti sa produkuje veľa žlče, papila Vater je dlho otvorená, preto sa vie veľké množstvo enzýmov vyprázdniť, so žlčou sa vypudzujú aj škodlivé látky. Činnosťou tejto dvojice môže dôjsť k hnačkám a zápcham v prvých 2-4 týždňoch. Pri IBS, colitis ulcerosa, Crohnovej chorobe sa často objaví hnačka a stolica sa dá do normálu počas 6 týždňov. Spomenuté choroby sú v plnej miere liečiteľné, pretože vznikajú kvôli nedostatku žlče a enzýmov, ale ak naštartujeme ich produkciu, tá vylieči črevá.   

2. Pri akých chorobách a koľko mesiacov najmenej sa kúra odporúča?

Jedna kúra pre celkový duševný a telesný stav trvá 3-4 mesiace. V prípade ťažších chorôb je to 6-6,5 mesiaca. PODMIENKA JE 100% DODRŽIAVANIE PREDPÍSANÝCH RÁD, PRETOŽE REG ENOR JE LEN V TOM PRÍPADE KĽÚČOM K NAŠTARTOVANIU UZDRAVENIA: V prípade nedodržiavania opísaných pravidiel okrem bolestí hlavy, hnačky a celkového zlého stavu nepocítite nič. Časové obmedzenie bratia Reg-Enoru nie je ohraničené, pretože je to taká látka, ktorú náš organizmus za normálnych okolností vyrába.     

3. Čo sa stane, ak pri bratí Reg-Enoru niekto konzumuje olej, olejové zrná, alkohol, mliečne výrobky, zákusky, ovocie alebo cukor?

Všetky spomenuté výrobky zabraňujú otvoreniu papila Vater, pričom Reg-Enor ZVYŠUJE PRODUKCIU ŽLČE, čo spôsobí stav, akoby sme mali uzatvorené žlčové cesty. Príznaky, ktoré môžu v tomto prípade nastať sú: závraty, bolesti hlavy, nutkania na vracanie, slabosť, kŕče v bruchu a celkový zlý pocit. Ak niekto nedodrží pri braní Reg-Enoru pravidlá, okamžite to bude cítiť na celkovom stave organizmu, že zjedol niečo, čo nemal. Čiže: "hriech nezostane nepotrestaný". AK NIEKTO KONZUMUJE VYŠŠIE UVEDENÉ JEDLÁ, NAMIESTO CHUDNUTIA MÔŽE DOKONCA PRIBRAŤ! V TOMTO PRÍPADE SA NEDOSTAVÍ ANI POCIT ZLEPŠENIA CELKOVÉHO STAVU!

4. Ak som z nejakého dôvodu prinútený ukončiť kúru predčasne, ako to môžem spraviť a aké sú riziká? 

Pri ukončení bratia Reg-Enoru si ho už ráno nevezmem, ale ešte dva dni sa stravujem tak, akoby som ho bral. Ak by som chcel kúru Reg-Enor opäť začať, už deň vopred nech je moje stravovanie podľa kúry a následné ráno môžem Reg-Enor užiť.  

5. Čo sa stane vtedy, ak denne jem len trikrát?

Stravovať sa trikrát denne je dokonalá forma stravovania, ráno hojne, na obed normálne a večer menej. Ak je však niekto hladný, môže jesť aj v inej časti dňa, ale s mierou, napríklad 1 porcia hrianka-masť, alebo na masti opekaný chlieb s kúskom zeleniny.

6. Koľkokrát a ako mám Reg-Enor užívať?

Reg-Enor treba užívať 3xdenne za jednu odmerku (10 ml), po jedle 1-1,5 hodiny, ale ráno ho možno užiť pred jedením 25-30 minút. 

7. Čo sa stane, ak neviem Reg-Enor užiť trikrát denne?

Reg-Enor v malej fľaštičke vieme so sebou kamkoľvek vziať, pretože sa nepokazí. Ak napriek tomu vynecháme 1-1 dávku, slabne jeho účinok, pretože nie je nič, čo by napomáhalo pravidelnej produkcii žlče.

8. Prečo sa môže pri užívaní Reg-Enoru v prvom období zvýšiť krvný tlak?  

Odpoveď je veľmi jednoduchá a logická. Nakoľko sa Reg-Enor stará o odstraňovanie škodlivých látok, tie sa z buniek cez krv dostávajú do pečene. Ale keďže v prvých týždňoch pečeň neprodukuje dostatočné množstvo žlčových solí, na ktoré sa škodlivé látky viažu, dostávajú sa z pečene späť do artérií, čím zhusťujú krv, preto je prirodzené, že krvný tlak sa kvôli tomu môže zvýšiť aj o 10-20 mm ortuťového stĺpca, zriedka aj o viac. Ale ak prijímame dostatočné množstvo masti (kačacia, husacia, bravčová), tá zabezpečí adekvátne vyprázdňovanie žlčníka a dlhodobé otvorenie Vaterovej papile. Preto sa škodlivé látky naviažu na žlčové soli, a tak sa ich organizmus dokáže zbaviť, vďaka čo sa krvný tlak dokáže znormalizovať. Kľúčom k úspechu je konzumácia väčšieho množstva masti, alebo mastných jedál, konzumácia slaniny, klobásy, pečeňovej paštéty, alebo 2-5 polievkových lyžíc masti počas jedného jedla. Masť zamiešaná do polievky, alebo natretá na opražený chlieb, alebo chlieb opražený na masti.

9. Prečo nevzniká jojo efekt?  

Je známe, že človek realizuje rôzne metódy chudnutia s dobrými výsledkami, ale ako ich náhle ukončí, skôr  priberie naspäť, dokonca priberie ešte viac, ako vedel schudnúť. Otázka znie prečo? S týmito metódami zhodíme z niektorých tkanív kilá, strácame ale veľké množstvo vody, no samotné škodlivé látky v tkanivách ostávajú. Koncentrované škodlivé látky v tkanivách nútia pečeň k tomu, aby produkovala masť, a aby do nej ukladala škodlivé látky, čo je dôvodom toho, že opäť priberieme. Ak nefunguje funkcia pečeň - žlč, tak škodlivé látky nedokážeme vypudiť. Pečeň vytvára z mäsových tkanív masť a tam ukladá škodlivé látky. Nakoľko pečeň nevytvára masťové tkanivá, tieto látky sa ukladajú v svalstve a v blízkosti kĺbov, preto v súčasnosti spôsobujú u viacerých ľudí problémy s kĺbmi, ktoré nedokáže zastaviť žiaden liek, pretože sú to vlastne symptómy. S kúrou Reg-Enor tieto škodlivé látky zmiznú, problémy s kĺbmi sa stratia v priebehu 1-3 týždňov. Nakoľko sa škodlivé látky pomocou Reg-Enoru z organizmu odstránia, jojo efekt po chudnutí sa nemôže dostaviť. K tomu však po kúre JE NUTNÉ DODRŽAŤ  4 veci! Konzumovať olej, margarín, olejové semená je zakázané, mliečne výrobky konzumovať len v malých množstvách, je ale potrebné denne do nášho organizmu dostať aspoň 2x20-30 gramov masti denne a varíme len s masťou.   

10. Prečo sa pri chudnutí z nadváhy s použitím REG-ENORu koža sťahuje bez vyvárania strií?  

Je všebecne známy fakt, že keď sa ukončí rast ľudského organizmu, na centimeter štvorcový disponuje iba určitým počtom buniek. V prípade priberania sa ich počet už nezväčšuje, ale náš organizmus v koži uloží nejaké látky, vďaka ktorým sa zväčšia rozmery buniek, preto rovnaký počet buniek vie pokryť väčšiu plochu. Tieto látky sú škodlivé. REG-ENOR pomáha žľazám s vnútornou sekréciou v ich práci a vďaka tomu núti pečeň k obrovskej produkcii žlče. To prispieva k tomu, aby sa v tkanivách, v žilách, v tepnách a v lymfatickom systéme škodlivé látky rozpustili. Tým REG-ENOR odstraňuje škodliviny nielen z tukových tkanív, ale aj zo svalstva a kožných tkanív. Ako sa tukové hrče zmenšujú, tak sa bude sťahovať aj naša koža bez toho, aby sa vytvoril jediný záhyb. Sú prípady, že počas 6 mesiacov niekto schudol 47 kg, pričom jeho koža bola natoľko napnutá, akoby nikdy v minulosti nebol tučný. Je aj prípad, že jedna nízka žena v priebehu 2 rokov schudla 60 kg, vďaka 3 kúram, počas ktorých brala Reg-Enor. Teda pri chudnutí s Reg-Enorom sa koža sťahuje v závislosti od rýchlosti chudnutia.        

© 2022 Reg-enor.sk - výživový doplnok
Regenerácia organizmu, zníženie telesnej hmotnosti - Zdravé chudnutie.