fbpx

REG-ENOR

výživový doplnok na regeneráciu organizmu
a na zníženie telesnej hmotnosti

Chudnite ZDRAVO!

Mnohí z nás trpia nadváhou alebo chudosťou. Príčinou týchto stavov je zlá funkcia tráviaceho traktu. Ak trávenie nie je dokonalé a ani sa nestravujeme zdravo, tak dochádza k prekysličeniu organizmu, k premnoženiu škodlivých húb. Za to je zodpovedných cca 30 druhov húb, preto nesmieme nechať podmienky pre ich rozmnoženie.

 • Mali by sme konzumovať také jedlá, v ktorých sa huby (plesne) nemnožia.
 • Také jedlá by sme mali jesť, ktoré sa nekvasia, neobsahujú cukor,.(teda nejesť jedlá s obsahom cukru, ovocie s vysokým obsahom cukru), lebo vplyvom cukru začnú huby vytvárať toxíny, ktoré paralyzujú nervové ukončenia v črevách a zastavujú posuv potravy v črevách, začnú sa rozmnožovať a vytvárať plyny v črevách.
 • Treba pomôcť organizmu, aby sa vyčistili z neho látky, ktoré spôsobujú jeho okyslenie a odstrániť nežiadúce látky spôsobujúce zápaly a vytvárajúce podmienky pre rozmnožovanie húb, plesní a baktérií.
 • Dôležitou podmienkou je posilnenie imunity.

1.

Detoxikácia
od toxínov

2.

Regenerácia trávenia

3.

Úprava hmotnosti

4.

Posilnenie imunity

K tomu, aby sme náš organizmus prečistili a posilnili, nám pomôže REG-ENOR. Vitamín-C je antioxidant, ktorý je nevyhnutný k syntéze niektorých hormónov a k správnej činnosti imunitného systému. Polyfenolové komponenty z výťažkov grapefruitových semienok tiež majú dôležitú úlohu v obrannom systéme organizmu. REG-ENOR ešte obsahuje poly- a oligopeptidy, ktoré sú dôležité v riadení činnosti buniek. V polypeptidoch je 20 aminokyselín, ktoré kladne ovplyvňujú vyčistenie extracelulárnej hmoty. Užívaním REG-ENORU už o týždeň sa dá z moču zistiť vylučovanie jedov z organizmu, lebo spôsobujú zafarbenie moču, prípadne zápach. Počas užívania REG-ENORu treba dodržiavať zásady v stravovaní.

Počas kúry NEKONZUMOVAŤ:

zákusky, pečivá, alkohol, cukry, cukrovinky, med, octové výrobky, kvasené jedlá, mlieko, mliečne výrobky (jogurty, kefír, syry, maslo), ovocie s vysokým obsahom cukru, oleje margaríny

Počas kúry doporučujeme:

 • pri varení používať masť (nie olej), aby sa vitamíny rozpustné v masti dobre vstrebávali ( k zápražke a k duseniu jedál používajme málo masti)
 • mäso môžeme pripraviť rôznymi spôsobmi (pečené, varené, dusené, vyprážané) 
 • chlieb opiecť v hriankovači, ale aby nebol veľmi pripálený
 • slaninu, šunku, klobásu môžeme varené, pečené, aj surové
 • zápražku k polievke ľahko opiecť, vodou zaliať
 • zeleninové šaláty môžme pripraviť z rôznych druhov zeleniny s pridaním šťavy z riadneho citróna, s pridaním trocha soli a umelého sladidla
 • soľ pri varení používať iba mierne
 • ako príloha može byť ryža, kukurica, hrach, fazuľa
 • zemiaky, cestoviny konzumovať iba obmedzene
 • ovocie sa može jesť citrón a grapefruit
 • umelé sladidlá podľa potreby
 • pitný režim: voda, minerálna voda, pramenitá voda, čaje bez cukru a veľa piť.

Doporučené dávkovanie:

Jedna fľaša REG-ENORU bežne vystačí na 17 dní. Užívanie prípravku sa doporučuje min.3 mesiace. Pozitívne zmeny sa môžu prejaviť už aj skôr, každý organizmus reaguje inak., ale po troch mesiacoch užívania sa u každej osoby potvrdili pozitívne skúsenosti.

Denne 3 x 10 ml (3x 1 polievkovú lyžicu), pre deti mladšie ako 10 rokov 3 x 5 ml ( 3 x 1 čajová lyžička). Dospelá dávka je počítaná na osobu hmotnosti 70 – 85 kg. Ráno nalačno, na obed a večer 1 hodinu až 1,5 hodiny po jedle, a vždy podržme prípravok krátky čas v ústnej dutine a potom prehltnime.

Osoby, ktoré majú nadváhu a chcú schudnúť, po 4 až 5 týždňov môžu užívať 3 x 15 ml ( 3 x 1,5 lyžice ).a potom ako je vyššie uvedené, ale doba trvania kúry by mala byť 6 mesiacov, aby sa dosiahli žiadané výsledky.

Regenor 500ml

Počas užívania prípravku sa môže vyskytnúť hnačka alebo zápcha, ktorá po krátkom  čase prejde. U koho by pretrvala zápcha dlhší čas, tak môže vyskúšať nasledovné: cca 15 dkg strúhanej mrkvy s polkou strúhaného jablka zjesť spolu na desiatu alebo olovrant.

Osoby, ktoré sa liečia na nejakú chorobu, majú v každom prípade začatie kúry prekonzultovať so svojim lekárom.

REG-ENOR nie je liek, ale doplnok výživy. Doplnky výživy nenahrádzajú pestrú a vyváženú stravu a správny životný štýl. Prípravok treba chrániť pred svetlom, lebo na svetle hnedne, a tým stráca na kvalite. Pred použitím potriasť.

Uschovať pred deťmi!

Szigfrid Szabo

Szigfrid Szabo

Vynálezca REG-ENORu (78 rokov)
© 2022 Reg-enor.sk - výživový doplnok
Regenerácia organizmu, zníženie telesnej hmotnosti - Zdravé chudnutie.