fbpx

Skúsenosti zákazníkov

" Už dlhšie som hľadala riešenie, ako prečistiť organizmus. Cítila som, že sa potrebujem dať do poriadku. Po päťdesiatke sa už objavovali zdravotné problémy, ktoré som chcela prekonať ešte v začiatkoch. Pred tromi týždňami som natrafila na Regenor a hneď som ho aj začala užívať. Prvý týždeň mi chýbali sladkosti, ale po niekoľkých dňoch som si zvykla na doporučenú stravu a netúžila som už po zákuskoch ani čokoláde. Cítim sa dobre, veľmi dobre spím a doteraz som schudla už 4 kg, bez hladovania. Som veľmi spokojná s kúrou a som odhodlaná, že Regenor budem užívať po dobu 6 mesiacov, aby som telo zbavila od škodlivých látok a posilnila si zdravie."

Anna, Medveďov

"Mal som nadváhu 20 kg a problémy s kĺbami, keď som začal užívať Regenor. Na kĺby som sa liečil dávnejšie, ale bolesti ešte pretrvávali. Od začatia kúry Regenor uplynuli dva mesiace. Po dvoch týždňoch sa začalo objavovať chudnutie a zdravotné problémy ubúdali. Teraz sa cítim dobre, kĺby nebolia, schudol som už 10 kíl, ale mám vytýčený cieľ schudnúť ďalších 10 kíl. Už cítim, že sa mi to podarí bez žiadnych ťažkostí aj hlavne preto, lebo kúru robí aj manželka, ktorá je tiež veľmi spokojná a vieme sa vzájomne podporovať.Je to skutočne dobrá vec."

Jozef, Štúrovo

" Reg-enor som začala užívať iba pred pár týždňami, ale už po niekoľkých dňoch som pociťovala zmenu . Začínalo sa mi zlepšovať trávenie, brucho mi odpuchlo a zároveň prežívam aj mnoho ďalších zmien. Nemám srdcové aritmie, veľmi dobre spím, nemám návaly. Pokožku mám hladšiu. Pociťujem, že škodlivé látky sa mi z tela vyplavujú. Na jedálniček, ktorý je potrebné dodržať, som si ľahko zvykla. Nemusím hladovať. Ba práve naopak, móžem jesť, čo mi chutí.a za jeden mesiac som schudla 5 kilogramov. Som rada, že som sa dozvedela o tomto prípravku a začala som detoxikovať organizmus. Cítim sa naozaj dobre."

Silvia, Palárikovo

"Reg-enor užívam už vyše dvoch mesiacov a cítim sa veľmi dobre. Mám viac energie. Celkový zdravotný stav sa mi zmenil k lepšiemu. Ja mám cukrovku, ale pri poslednom odbere krvi som sa milo prekvapila, lebo som mala dobré výsledky. Hladina cukru sa zlepšila. Cholesterol sa tiež upravil aj napriek tomu, že dodržiavam doporučenú stravu. Každý deň si móžem dopriať klobásu, slaninu, rózne mäsá a mäsové prípravky, vajíčka atď. Samozrejme, že treba jesť veľa zeleniny a piť veľa tekutín. S Reg-enorom budem ešte pokračovať, aby som dosiahla celkovú detoxikáciu, lebo vďaka nemu sa cítim skvele. "

Eva, Nové Zámky
© 2022 Reg-enor.sk - výživový doplnok
Regenerácia organizmu, zníženie telesnej hmotnosti - Zdravé chudnutie.